Nove storitve Univerzitetne knjižnice Nove univerze (UKNU)

Tukaj smo za vas!

Univerzitetna knjižnica Nove univerze je za vas odprta od ponedeljka do petka, od 10.00 do 18.00 ure.
Uporabnikom knjižnice je na voljo brezplačna Wi-Fi povezava, več čitalniških mest in računalnikov ter strokovna pomoč knjižničark, ki vam z veseljem pomagamo pri iskanju gradiva za seminarske, diplomske in druge naloge.
Vpisnino v knjižnico ste študenti članic Nove univerze že poravnali ob vpisu.

Rezervacije gradiva

Ker cenimo vaš čas, smo v Univerzitetni knjižnici Nove univerze vklopili nov servis – rezerviranje gradiva prek sistema Moja knjižnica na COBISS.si!
Prijavite se v sistem Moja knjižnica, izberite želeno knjigo v katalogu UKNU – Univerzitetne knjižnice Nove univerze in kliknite »rezerviraj«.
Ko knjige pripravimo prejmete e-sporočilo.
Po prejetem e-sporočilu, da vas naročeno gradivo čaka tri delovne dni.*

V kolikor vam še nismo dodelili gesla za dostop do sistema Moja knjižnica na COBISS.si, nas pokličite na 01 251 44 85 ali pišite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Kritike, pohvale, ideje?

V kolikor menite, da knjižnica ne sledi vašim študijskim zahtevam ali imate predloge za izboljšanje našega delovanja, nam to sporočite osebno ali pisno na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.. Potrudili se bomo, da v skladu z normativi in akti, ki urejajo knjižnične standarde, izpolnimo vaša pričakovanja. Anonimne predloge lahko podate tudi preko vašega predstavnika v Študentskem svetu članice Nove univerze ali pisni zahtevek oddate v referatu.
Ste bili z obiskom knjižnice zadovoljni? Tudi to nam lahko osebno ali pisno sporočite.

*neprevzeto rezervirano gradivo se zaračunava po ceniku (Neprevzeto rezervirano gradivo  – 0,50 EUR).

Evropska pravna fakulteta 20 12 17 12