RAZPIS ZA TUTORJE ZA TUJE ŠTUDENTE ZA ŠTUDIJSKO LETO 2018/2019

obveščamo vas, da je Nova univerza objavila RAZPIS ZA TUTORJE ZA TUJE ŠTUDENTE ZA ŠTUDIJSKO LETO 2018/2019.

Glavna naloga tutorjev bo druženje s tujimi študenti, njihovo uvajanje v slovenski visokošolski prostor ter nudenje pomoči pri usklajevanju študijskih in obštudijskih dejavnosti.

Funkcija je častna! Kandidati bodo poleg uradnega certifikata o tutorstvu prejeli za opravljeno delo tudi finančno nagrado v višini 150 EUR neto.

Prijave zbiramo do vključno 05. septembra 2018 prek spletnega obrazca, ki se nahaja TUKAJ.

Več informacij o nalogah tutorjev in kriterijih izbora najdete v priloženem razpisu.

Attachments:
Download this file (RAZPIS_ZA_TUTORJE_ZA_TUJE_STUDENTE_ZA_STUDIJSKO_LETO_2018-2019.pdf)Razpis[ ]