Pisanje zaključnih del - okrogla miza 6. 3. 2019

Ker se približuje čas pisanja zaključnih del so se v ELSA Nova Gorica v sodelovanju s Kariernim Centrom Nove Gorice in Univerzitetno knjižnico Nove Univerze odločili, da pripravijo dogodek na to temo.

Vabimo vas na okroglo mizo, kjer bomo govorili o pisanju zaključnih del in imeli kratko predstavitev informacijskega vira EBSCO. Na dogodku bomo skupaj pregledali časovnico pisanja zaključnih del, iskanje literature (baze podatkov in iskalniki), tehnična navodila in zagovor dela. Odgovarjali bomo tudi na vaša vprašanja glede pisanja zaključnih del. Udeležba na dogodku je brezplačna, prijave zbiramo na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. do 4.3.2019.

Po končanem dogodku (okoli 17:30) vas vabimo na druženje v predavalnici Franceta Bučarja (P5), kjer bo potekalo spoznavanje članov študentskega sveta Evropske pravne fakultete.

Dogodek se bo začel ob 16.15 dne 6. 3. 2019 na Evropski pravni fakulteti, Mestni trg 23 v Ljubljani, predavalnica Franceta Bučarja (P5).