Strokovna ekskurzija: Strokovni obisk Varuha človekovih pravic RS

Obveščamo Vas, da smo začeli z zbiranjem prijav na STROKOVNI OBISK VARUHA ČLOVEKOVIH PRAVIC RS. Karierni center Evropske pravne fakultete Nove univerze vas vabi na strokovno ekskurzijo k Varuhu človekovih pravic RS. V sklopu ekskurzije nam bodo zaposleni predstavili inštitut Varuha človekovih pravic, organizacijo in delovna področja. Udeleženci bodo spoznali tudi kaj je potrebno za uspešno delo Varuha ter kakšne so možnosti opravljanja prakse in  zaposlitve.

Več o Varuhu človekovih pravic: http://www.varuh-rs.si/

Termin in lokacija: 7.1.2019, ob 9.45

Zbirno mesto: Dunajska c. 56, Ljubljana, pred poslopjem VČP (križišče Dunajske in Križičeve ul.).

Trajanje: 2 šolski uri

Prijave zbiramo TUKAJ do vključno 4.1.2019

Facebook dogodek: https://www.facebook.com/events/217810859139288/

Priponka: Vabilo-strokovna_ekskurzijaVCP-2019

Strokovni obisk Komisije za preprečevanje korupcije RS

Obveščamo Vas, da smo začeli z zbiranjem prijav na dogodek “Strokovni obisk Komisije za preprečevanje korupcije RS”.

Opis: Karierni center Evropske pravne fakultete Nove univerze vas vabi na strokovno ekskurzijo na Komisijo za preprečevanje korupcije RS.

Vizija delovanja KPK je družba z nič korupcije in država integritete, transparentnosti, pravičnosti, enakih možnosti za vse ter družbena blaginja. Med drugim delujejo na področjih odkrivanja in preiskovanja korupcijskih ravnanj, krepitve transparentnosti in integritete javnega sektorja ter izobraževanja, usposabljanja in ozaveščanja.

V sklopu ekskurzije nam bodo zaposleni predstavili delo Komisije. Udeleženci bodo spoznali tudi kakšna znanja in kompetence so potrebne za delo na Komisiji ter kakšne so možnosti zaposlitve ali opravljanja prakse.

Termin in lokacija: 17.12.2018, ob 12:45

Zbirno mesto: Dunajska c. 56, Ljubljana, pred poslopjem KPK.

Trajanje: 2 šolski uri

Prijave zbiramo TUKAJ do vključno 13.12.2018

Priponka: Vabilo-strokovna-ekskurzija-KPK-2018

Rezultat iskanja slik za Komisije za preprečevanje korupcije RS stavba

Vabljeni!

Informativni dan za študente: “Predstavitev obštudijskih dejavnosti”

Obveščamo Vas, da smo začeli z zbiranjem prijav za delavnico “Predstavitev obštudijskih dejavnosti”.

Opis: Karierni center Evropske pravne fakultete vas vljudno vabi na predstavitev obštudijskih dejavnosti. Spoznali boste kako si lahko že v času študija pridobite izkušnje in kompetence, ki vam bodo pomagale k hitrejši zaposljivosti.

Predstavili bomo:

• domača in tuja tekmovanja,
  • Študentski svet EVRO-PF,
  • društvo študentov prava ELSA Nova Gorica
  • ter številne druge možnosti obštudijskega udejstvovanja in pridobivanja kompetenc.

Termin in lokacija: 13.12.2018, ob 14:00

Evropska pravna fakulteta, Delpinova ul. 18/b, Nova Gorica, predavalnica 3

Trajanje: 3 šolske ure

Prijave zbiramo TUKAJ do vključno 12. 12. 2018

Priponka: Vabilo-PREDSTAVITEV OBŠTUDIJSKIIH DEJAVNOSTI-13.12.2018

Delavnica Kariernega centra Nove univerze “Kako do službe”

Obveščamo Vas, da smo začeli z zbiranjem prijav za delavnico  Kako do službe.

Opis:

Danes je pri iskanju (prve) zaposlitve ključen prvi stik z potencialnim delodajalcem. Skozi prizmo psihologije si bomo pogledali katere tehnike in načini  so bolj in manj učinkoviti za vzbujanje zanimanja zaposlovalca ter se praktično sprehodili čez zaposlitveni postopek, kjer bomo spoznali »trike«, ki se jih delodajalci na zaposlitvenih razgovorih pogosto poslužujejo.

Program:

1. Uvodni nagovor, prelet tematik, namen delavnice.
  2. Življenjepis (kaj zaposlovalce pritegne; katere informacije zaposlovalci iščejo v življenjepisu;  alternativne oblike življenjepisov -npr. Linkedin);  Vaja 1: hitro in učinkovito navajanje ključnih informacij o sebi.)
  3. Razgovor (triki zaposlovalcev na razgovoru za službo in najpogostejša vprašanja; neverbalna komunikacija na razgovoru;   Vaja 2: Simulacija zaposlitvenega razgovora)
  4. Psihološko ocenjevanje (ocenjevanje osebnosti; nasveti kako pristopi k ocenjevanju).

Delavnico bo vodil Nik Krivec,  diplomirani psiholog (UN).

Rezultat iskanja slik za nik krivec

Termin in lokacija: 12.12.2018, ob 16:00

Evropska pravna fakulteta, Mestni trg 23, Ljubljana, predavalnica Leona Štuklja (P2)

Trajanje: 3 šolske ure

Prijave zbiramo TUKAJ do vključno 11.12.2018

Priponka: Vabilo-DELAVNICA-KAKO-DO-SLUŽBE-12.12.2018

Napovedujemo: spomladanski karierni dnevi Evropske pravne fakultete Nove univerze

Obveščamo vas, da bodo med 23. in 25. aprilom 2018 na Evropski pravni fakulteti potekali spomladanski karierni dnevi.

CV, spremno in motivacijsko pismo
Kdaj: ponedeljek, 23.04.2018, ob 10:00, Evropska prava fakulteta Nove univerze
Kje: v Novi Gorici, v prostorih fakultete
Obravnavana vsebina:
– Kako sestaviti CV in motivacijsko, ki ga bodo delodajalci opazili

Zaposlitveni razgovor
Kdaj: torek, 24.04.2018, ob 10:00, Evropska prava fakulteta Nove univerze
Kje: v Novi Gorici, v prostorih fakultete
Obravnavana vsebina:
– Kako se pripraviti in uspešno nastopiti na zaposlitvenem razgovoru

Nasveti delodajalca in gosti iz prakse:
»Najpogostejše pasti pri posredovanju nepremičnin«