Nova univerza Challenges of contemporary international law and international relations : liber amicorum in honour of Ernest Petrič avtorji: Pogačnik Miha in drugi... Product #: BUK00006 based on 0 reviews Regular price: $9.13 $9.13

avtorji: Pogačnik Miha in drugi.

Cena: 10,00€

Opis

A celebratory collection was published by the European Law Faculty on the occasion of the jubilee of Professor Dr. Ernest Petrič, judge of the Constitutional Court, experienced diplomat,  intellectual with extensive legal, political and life experience. This is a collection of excellent treatises written by the most renown experts in international law and international relations. The “Liber Amicorum” collection will serve well to all those interested in international law and international relations. Svečani zbornik je izdala Evropska pravna fakulteta ob življenjskem jubileju univerzitetnega profesorja dr. Ernesta Petriča, ustavnega sodnika, prekaljenega diplomata, razumnika z bogatimi pravnimi, političnimi in življenjskimi izkušnjami. To je zbornik izvrstnih razprav vrhunskih strokovnjakov, prijateljev profesorja Petriča in predstavljajo dragoceno publikacijo ne le v slovenskem, temveč mednarodnem prostoru, po kateri bo z veseljem segla vrsta prijateljev mednarodnopravne ter povezane znanosti in stroke.

O knjigi
Založnik Evropska pravna fakulteta
Leto izdaje 2011
ISBN -
Število strani 463
Vezava Trda vezava
Jezik slovenski, angleški, nemški, makedonski, francoski
Zbirka Znanstvena monografija

Podobni izdelki.

Mnenja (0)

Za ta izdelek še nihče ni podal mnenja.
Napišite mnenje
SlaboOdlično