Nova univerza Delniška družba z enotirnim sistemom upravljanja Avtorica besedila: Anja Strojin Štampar z avtorskim prispevkom Domna Romiha in uvodnim nagovorom Kre.. Product #: BUK00067 based on 0 reviews Regular price: $45.57 $45.57

Delniška družba z enotirnim sistemom upravljanja

Avtorica besedila: Anja Strojin Štampar z avtorskim prispevkom Domna Romiha in uvodnim nagovorom Krešimirja Puhariča

Cena: 49,90€

Iz recenzije prof. dr. Boruta Bratine:

Navedena monografija bo v marsičem poslovnežem in drugim delničarjem olajšala izbiro med obema sistemoma in potem uporabo tega sistema v praksi. Zapolnila bo vrzel znanstvene literature na področju enotirnega sistema upravljanja... Zaradi tega bo monografija dobrodošla literatura za sodno prakso in odvetnike ter seveda tudi za pravnike v gospodarstvu, ki morajo enotirni sistem ustrezno urediti z notranjimi akti na nivoju vsake posamezne družbe.

O knjigi
Založnik evropska pravna univerza
Leto izdaje 2018
ISBN 978-961-6731-25-6
Število strani 344
Vezava Mehka vezava

Mnenja (0)

Za ta izdelek še nihče ni podal mnenja.
Napišite mnenje
SlaboOdlično